Kategoriler
Genel

Melbourne Medyumlar

Melbourne Medyumlar Hoca ve Medyumlar Hocalar Hakkında

Mel

bourne Medyumlar Hoca ve Medyumlar Hocalar hakkında bilmeniz gereken bilgileri burada sizlerle paylaşacağız. Bilindiği üzere büyü ve büyücülük eski tarihlere dayanmaktadır. Hatta 1400 yıl önce harut ve marut meleklerinin insanlar arasına gönderilip insanlara, karı kocanın arasını düzeltecek bazı dua ve büyüler öğrettikleri bilinmekte ve bu dua ve büyüleri insanlar kötüye kullanınca bu eylemlerin yasaklandığı din tarihimizde bilinmektedir.

Sydney Medyumlar

Büyü kavramı orta Asya ve Ortadoğu da Eski çağlardan bu yana büyük ilgi gördüğü, mısır firavun lahitlerinden büyülerin yazılı olduğu altın levhalar çıkmıştır. Büyülerin o çağlarda prens ve prenseslerin birbirlerine olan kıskançlıklarından yaptıkları bilinmekte. Bu yüzden büyüler günümüze kadar gelmiş ve hala gizemini koruyan bir ritüel olarak kalmıştır.

Çeşitli Türk kavimlerinde büyü, kehanet, falcılık, cincilik vardı. Ancak, Orta Asya Türklerinin dini inanış biçimini bilmeden bu toplulukların gizemcilikle ve mitlerle olan bağlantılarını çözümlemek oldukça güçtür. Orta Asya Türkleri İslam’ı kabul etmeden önce genellikle Şamanizm adı verilen bir dini akideye bağlıydılar. Şamanizm, umumiyetle Sibirya kavimlerinin dini inanışlarını ifade eden bir tabir olup, şimali Asya halkları arasında “büyücü, sihirbaz” anlamına gelen şaman kelimesinden müştaktır. “Şamanizm” terimiyle ifade edilen şey, arkaik ve tüm dünyaya yayılmış bir dinsel görüngüdür. Ama terimin dar anlamında Şamanizm, tipik olarak Sibirya ve Orta Asya ya ait dinsel bir olgudur.

Melbourne Medyumlar

Tevrat’ta Büyü


Yahudi kutsal kitabında büyü için kullanılan en yaygın kelime “kshp”
kökünden gelir. Akkadça’da bu kök kara büyüye delalet eder; İbranice’de ise ak büyü ile kara büyü ayrımı kesin değildir. Ancak “mekhaşefah” kelimesinin özel olarak kara büyü için kullanıldığı söylenebilir. Bununla beraber bu İbranice kelime Babilli büyücülerin bütün yaptıklarını, mesela ölülerin ruhlarını çağırmayı ifade etmez. Diğer bir kelime de “Aşaf” tır (büyücü). Aşafim (mekhaşefim (büyücüler, afsuncular) ile birlikte kullanılmıştır. Babilliler, Hititliler, Mısırlılar gibi Yahudiler arasında da yılanı büyüleyen kimseler vardı. Yahudi kutsal kitabında başlıca üç büyücü tipi verilir.


1-Esas işi gelecekten haber verme olan kimseler. Bunlar falcı (meonen),
müneccim (kosem kesamim) ve gaipten haber veren kahinlerdir. (menaheş)
2-Doğrudan doğruya büyü ile uğraşan, büyücü, afsuncu (mekhaşef), büyü ve tılsımla bağlayan (hover, hever) kimseler.
3-Cincilik ve bakıcılık yaparak, kötü ruhlardan bilgi edinerek hem kehanet hem de büyü ile uğraşanlar. Bu büyücü listesi, bazen benzer terimler kullanılarak Yahudi kutsal kitabında ufak farklılıklarla defalarca geçer.
İçinde krallarında yer aldığı büyü ile ilgili uygulamalar oldukça çoktur.
İsrail oğullarının ilk kralı Saul cincileri ve bakıcıları ülkeden kovmuşken Filistiler karşısında zayıf düşünce bir cinci kadın buldurdu ve onun vasıtasıyla ölmüş Samuel ile görüştü. Kral Yoram’ın annesinin afsunculuğu
Manessenin oğullarını ateşten geçirmesi, müneccimlik, sihirbazlık, afsunculuk etmesi ve cinciler bakıcılar kullanması gibi daha başka örneklerde vardır. Halk da falcıları, afsuncuları, müneccimleri, sahte peygamberleri dinliyordu.

Babil ve Mısır’daki kadar çeşitleri ve usta uygulayıcıları bulunmasa da Yahudi kutsal kitabındaki şiddetli yasaklamalardan anlaşılmaktadır ki Yahudi dini büyüsel kavramların etkileri altındaki bir kültür çevresinde gelişti. Aslında Yahudi dinine göre büyünün etkisine inanma, Tanrı iradesinin beşeri maksatlara alet olması anlamına geleceğinden, tek bir Tanrı’nın dünyayı idare etmesi inancına ters düşer. Bu sebeple Yahudi kutsal kitabında “Afsuncu kadını yaşatmayacaksın” denilmiştir.

Ayrıca “Cincilere ve bakıcılara dönmeyin”; “Sihirbazlık etmeyeceksiniz ve müneccimlik etmeyeceksiniz”; “Ve cinci yahut bakıcı olan erkek veya kadın mutlaka öldürülecektir” gibi yasaklamalar yanında afsunculuk, büyücülük, müneccimlik, yıldızlara bakıcılık ve benzerlerinin başa gelecek şeylerden kurtaramayacağı açıklaması da yer almaktadır.

Bunlar ve benzeri ifadelerden kara büyünün yasaklandığı anlaşılmaktadır. Bunun yanında, Yahudi olmayan milletlerin mekruh fiilleri olarak nitelendirilen bu gibi yasak işler hiçbir şekilde ak büyü olarak da yapılmayacaktır. Büyüye karşı sert yasaklama Talmud’da, özellikle Mişna’da bulunur. Mişna’da büyü puta tapıcılıkla bir tutulur. Orta çağ’da ve asrımızın ortalarında Yahudiler ve Hristiyanlar tarafından büyücüler şeytanın halkı olmak, tabiat üstü sırlara sahip olmaya kalkışmakla suçlanmıştır.

İşte büyü ve afsun eylemlerinde daha açıklaması çok uzun yazılar ve anlatımlar mevcuttur. Buna göre dikkat edilecek en büyük hususlardan biride bu işleri gerçek yapan insanlardır. Dolandırıcılara dikakt etmenizi büyü ilmi ile alakası olmayan kişilerle muhattap bile olunmaması gerektiğini buradan altını çizerek belirtmek isteriz.

MELBOURNE MEDYUMLAR

“Melbourne Medyumlar” için 8 yanıt

Avustralya medyumudiyorki:

Medyum zindan hocaya yaptırdığım büyü bozma işlemi çok kısa sürede etkisini gösterdi. Medyum zindan hoca bence en iyi hocalardan birisi. kesinlikle tavsiye ediyorum. bence kendisi ile çalışmalısınız. şimdiye kadar yapmadığım herşey oldu kesinlikle pişman olmazsınız tavsiyem medyum zindan hocadır. tlf
0536 549 8197

Fatoşdiyorki:

merhaba, bende en etkili büyüyü araştırırken zindan hocanın yorumlarını gördüm.iletişim kurdum telefondan,bilgi aldım ve işlemleri de başlattım güvenerek. 2 hafta kadar işlem devam edecek dedi. 2 hafta bitince işlem bitmiş olur sonuç almaya başlarsın dedi ve öylede oldu gerçekten.oldukça etkili oldugunu düşünüyorum süryani büyüsü yaptırmanızı tavsiye ediyorum. allah razı olsun medyum zindan hocadan.

Sadakat büyüsüdiyorki:

Merhaba ben Sadakat büyüsü için zindan Hocadan yardım aldım ve 13 gün içinde değişiklikleri fark etmeye başladım. Benim tavsiyem zindan Hocadan yana olacak kendisi garantili sonuçlar veriyor. ve çok ilgileniyor bana göre en iyi medyum zindan hocadır. Benim 13 günüm dolduğunda farkları görmeye başladım. Yardımı için kendisine çok teşekkür ediyorum ve sizlerede tavsiye ederim. tlf 0536 549 8197

Bağlama büyüsü yapan medyumdiyorki:

Ben de Medyum zindan hoca ile çalıştım bağlama büyüsü yaptırdım gerçekten hemen etki gösterdi kendisinden çok memnun kaldım Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim biri arkadaşlar herkesin memnun kalacağına inanıyorum.
TELEFON 0536 549 8197

Papaz büyüsüdiyorki:

Hayatta olmayacak diye bir şey yokmuş. zindan hocayla çalışmaya başladığımdan beri bunu anladım.Yaptığı papaz büyüsü işleminden sonra hayatımda büyük derece değişiklikler oldu iş hayatım olsun evlilik hayatım olsun her şeyin güzelliğini zindan hocama borçluyum kesinlikle dürüst ve çalışılması gereken bir hoca kendisi. tlf no 0536 549 8197

Aşk büyüsüdiyorki:

aşk büyüsü yaptırmak isteyen arkadaşlara Benim tavsiyem Medyum zindan bey kesinlikle. şuan evliliğimdeki mutluluğumu zindan beye borçluyum. kocam benden boşanmak isterken etrafımda pervane olduysa Medyum zindan Bey sayesindedir hakkını asla ödeyemem.

Songüldiyorki:

olay kolay böyle şeylere inanmazdım ama başıma gelince gerçek olduğunu anladım normalde büyü gibi şeylere asla inanmam ama medyum zindan hocanın yaptığı aşk büyüsü sayesinde tekrardan sevgilime kavuştum gerçekten çok mutluyum çok sağolun hocam.

Avustralya gerçek medyumdiyorki:

ben 7 yıllık evliyim eşimin benden önce beraber olduğu bir kadın vardı biz evlendikten sonra bize musallat oldu bizi ayırmak için her yolu denedi en son yaptırdığı domuz büyüsü ile evliliğimizi alt üst etti. büyü olduğunu medyum zindan hocamdan öğrendim yaptığı bakım da domuz büyüsü olduğunu öğrendik çok güçlü bir büyüdür taraflar birbirini ne kadar severse sevsin bu büyü karşısın da duramaz bizde de bu etki oldu zaten eşim bana düşman oldu beni görmek istemiyor görünce de kaçmaya çalışıyordu artık dayanacak gücüm kalmamıştı medyum zindan hocama ne yapmamız gerekiyorsa yapalım yoksa intihar edeceğimi söyledim hocam beni sakinleştirip konuştu sonrasında gerekli bilgileri tekrar alıp işleme başladı benim yapabileceğim hiç bir şey yoktu sadece sabırla beklemem gerektiğini söyledi hocamız. daha işleme başladığı günden 7 gün geçmişti ki zindan hocam beni arayıp büyüyü bozduğunu ve artık düzelmeler olmaya başlıyacağını söyledi hemen ertesi gün öyle de oldu eşim düzeldi tekrar eve döndü eve döndükten sonra daha da iyi oldu ve her şey normale döndü. belki zindan hocam olmasa ben bu durum dan kurtulamazdım belki de intihar etmiştim bunu yaşamayan bilemez gerçekten çok zor durumlar atlattım ve bu medyum zindan hocam sayesin de oldu. arkadaşlar domuz büyüsü çok ağır ve çok kötü bir büyüdür şeytani amaçlı yapılır. ben yaşadığım için çok iyi biliyorum. çok şükür kurtuldum bana yardımcı olan medyum zindan hocama da tekrar tekrar teşekkür ederim allah razı olsun hocamdan.. hocamın telefon numarasını buraya bırakıyorum ihtiyacı olan arkadaşlar için 0536 549 8197

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir